Město

28. prosince 2006 v 17:16 | Petr |  město + mapa
POLICIE ve městě
Policie je nenápadný škůdce ve městě, který může svým počínáním zkazit třeba celou misi. Na radaru v autě je vyznačena modrou barvou. Policie Vás může pokutovat nebo zatknout. Pojďme se podívat za co:
PokutaPokuta je Vám udělena za překročené rychlosti (40 mil/h, 60 km/h), za jízdu na červenou, za dopravní nehodu (tzn. když do někoho šťouchnete) a za útok na Policii. V horní části obrazovky se Vám ukáže tento lísteček s pokutou. Pokud okamžitě nezastavíte, nevylezete z auta a nezaplatíte pokutu, objeví se místo pokuty želízka (viz. obrázek dvě) a policie se Vám bude snažit dostihnout a zatknout.
PoutaPouta se Vám objeví pokud nezaplatíte pokutu a pojedete dál. Také když někoho přejedete, zastřelíte, nebo jen když policista uvidí ve vašich rukách zbraň či uslyší střelbu.
PistoleAby se Vám v horní části obrazovky objevila tato rozkošná pistole, musíte někoho zastřelit, nebo jen tak střílet. Třeba když vedete přestřelku s policisty. Tato pistole je ve většině případů ještě doprovázena osou pátrání.
PátráníPátrání se aktivuje, když máte pouta, nebo pistoly. Policisté v autech dají vědět svým kolegům, nahlásí typ auta a vy takřka nemáte šanci ujet. Policisté pěšáci dají svým kolegům vědět pomocí píšťalky či telefonní budky. Proto se také vyplatí budky v blízkosti policistů zničit. Pátrání začne mizet až tehdy, když už za sebou nebudete mít jediného fízla pronásledovatele.
Zmatený policistaTento případ nastane, když se rozhodnete nezastavit, nezaplatit pokutu a policistům (pěšákům) ujedete tak daleko, že už o vás nebudou mít přehled. Jakmile Vám ale dostihnou na dohled, pouta a někdy i pátrání se znovu aktivuje.
Když jakýkoliv z těchto 4 obrázků (pokuta, pouta, pistole a zmatení) zesvětlá, policisté Vás ztratili z dohledu. Je veliká šance na to, že se jim zdejchnete.
Doprava ve městě
Dopravovat se ve městě můžeme dvěma způsoby. Nadzemkou a tramvají. Nadzemka (vyznačena modrou barvou) má ve městě stanovené zastávky, kudy pravidelně projíždí. Jede vlastně z jednoho konce města na druhý, přes všechny tři ostrůvky (HOBOKEN, CENTRAL ISLAND, LITTLE ITALY). Je to nejvhodnější způsob na to, abyste setřásli policisty. Tramvajová doprava (vyznačena žlutou barvou) nemá zastávky, musí se do ní naskakovat za jízdy, nebo spíše když stojí. Je pěkně nepříjemná, protože Vás bez milostí srazí, odhodí a následně zabije. Není to moc účinný způsob na setřesení policistů, protože ty Vás budou honit když v tramvaji pojedete. Tramvajová doprava Jezdí po obvodu ve čtvrtích HOBOKEN, CENTRAL ISLAND A LITTLE ITALY. S městkou dopravou se tak dostanete takřka všude.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Buri Buri | E-mail | 1. dubna 2008 v 16:10 | Reagovat

Fakt skvělej web vim o mafii pomocí tohoto webu fakt nejvíc...

Ale stejně je mafie nejlepší bez různejch downloadů.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama