Popis

22. ledna 2007 v 13:47 | Míra a Petr
PŘIBĚH
Hra se odehráva v Plzni, v letech 1997 až 2005. Finální scénář ještě není hotov. Pravděpodobně budete hrát znovu za Tomase Angela, tentokrát možná Tomáše Anděla.

MISE
Nedávno jsem se rozhodl, že hodlám zasáhnout i do tvorby jednotlivých misí. Dočkáte se tak originálních misí, které nebudou pouze modifikací téch starých, nýbrž totálně od nuly vydřené mise. Scénář je napsán již asi z jedné čtvrtiny. Pokud se to podaří, máte se na co těšit. Jedna z prvních misí která mě napadla, když jsem někdy v listopadu šel spát asi ve 2 a nemohl jsem usnout byla... Ale nehodlám vám prozrazovat fakta, co bych to potom byl za vývojáře. Ale můžu vám prozradit, že budete i řídit tramvaj.

GRAFIKA
Jak už stálo na předešlé stránce, grafika hry se mírně zlepší díky kvalitnějším texturám o větším rozlišení. Některé textury mají dokonce rozlišení až 1024x1024px což v době Mafie bylo tak trochu tabu, vždyť největší textury v mafii mají rozlišení 512x512, to znamená že se dočkáte jednou tak dobré grafiky.

KOLIK?
Nyní ale přichází problém. Ne kolik peněz, ale kolik místa. Přibližný odhad objemnosti modu je něco přes 200mb, pravděpodobně ale bude mít více. Proto je možné,že se mod bude stahovat po fázích, třeba 100mb týdně. Dokonce je možné, že pokud se domluvíme s nějakým herním časopisem, mohl by vyjít jako příloha na dvd.

OSTATNÍ
V modu bude mnoho nových scriptů, npc postav, kolem stovky vozidel, je možné, že i vodní dopravní prostředky, tramvaje a možná autobusy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kulich Kulich | E-mail | 25. června 2007 v 1:34 | Reagovat

Ahoj.Kdy by asi měl být hotovej Pilsen mod??díky už se nemohu dočkat.Jo a dej tam t nový hasiče,poldy,a sanitku:)dík..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama